Hakkımızda

Başhan Parke

Şirket Vizyon ve Misyonumuz...

Biz Kimiz?

Firmamız, 1989 yılında parke sektörüne klasik parke ustalığıyla başlamış olup; 1994 yılında Kadıköy`de “BAŞHAN PARKE” adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz
Parke sektöründeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden; bayisi olduğumuz üretici fabrikanın en yeni ürünlerinin satış ve montajını en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

Misyonumuz
Kaliteli ürün ve hizmetler sunarak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, etik değerler çerçevesinde her zaman dürüst ve doğru çalışarak, yasal düzenlemelere ve standartlara uygun hareket etmek Ortak değerleri paylaştığımız kadrolarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini, yeni tasarımlar içeren en iyi çözümlerle karşılayarak artan değerler kazandırmak.

Müşteri Görüşleri

Parke konusunda Başhan parke dışında çok firma ile çalışmıştık. Bu firmalar ile evimizin ofisimizin parkeleri konusunda. Hepsi ile problemler yaşamıştık. İşçilik ve zamanında teslim etme konularında problem yaşıyorduk. En son Başhan Parke ile çalışmaya başladık. Memnun kaldık. Başkalarına da tavsiye ettik. Çünkü size gerçek bir esnaf gibi yaklaşıyor. Böyle olunca problem yaşamıyorsunuz.

Aziz Derince

Başhan Parkeden sadece Laminat parke malzemesi satın almıştım, ustalığını farklı birine yaptırdım fakat çok pişman oldum. Parkelerim de kırılmalar oldu. Durumdan Firma sahibi Üzeyir Beye bahsettim ve Ekibini yollayarak tüm durumu düzelttiler. Emeğinin karşılığını sonuna kadar hak eden bir ekip. Tebrikler

Semih Bahtı

Tamamen profesyonel çalışma ve disiplin ile çok güzel bir işçilik sergilediler. Emeğinize Sağlık

Rıdvan Ekşi

Referanslar

Bizimle birlikte çalışan Markalar...