Masif Parke

Masif Parke Nedir?

Yer döşemelerinde kullanılan parkeler ile evlerinizin havasını tamamen değiştirmeniz mümkün. Doğal malzemelerden üretilen parkeler, günümüzde yoğun olarak evlerde, işyerlerinde ve işletmelerde kullanılıyor. Masif parke genellikle karşılaştığımız ve sık sık kullandığımız bir parke türüdür. Geleneksel bir yapıya sahip olan masif parkeler 15-20 mm gibi bir kalınla sahiptir ve ince tabakalar halinde kesilerek uygulanır. Genellikle masif parke yapımında dayanıklılık önemli olduğu için gürgen, neşe, gül ağacı, dişbudak gibi ağaçlar tercih edilir. Masif parkenin uygulaması çoğu parkeye göre daha zor ve zahmetlidir bu yüzden iyi bir ustalık gerektirir bizler Başhan Parke olarak deneyimli ekibimiz ile daima sizlere en iyi sonucu sağlıyor ve masif parke alanında yenilikler ile her gün kendimizi geliştiriyoruz.

Parke İle Gelen Estetik

Doğallığı evinize getiren parkeler, görünüşüyle evinize farklı bir tat katarken aynı zamanda evin tüm stresini alacaktır. Özellikle temizlik açısından ev hanımlarının yüzünü güldüren parkeler, dayanıklılığı ile yıllar boyu evinizde daim olur. Kahverenginin her tonunu bir sanat eseri gibi evinize taşıyan masif parke, dekorasyonunuzu destekleyecek ve evinize çok yakışacaktır. Masif parke yapımında herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz ve ahşabın doğal yapısı kesinlikle bozulmaz. İstenilen ebatlarda üretilebilen masif parkeler, her zaman ilk gün kadar güzel, zarif ve görkemli görünecektir.

Masif Parkelerin Özellikleri Nelerdir?

Masif parkenin teknik açıdan birçok özelliği olduğu gibi hayatınızı kolaylaştıracak özellikleri de mevcuttur.

  • Kimyasal içerikler ile yapılmamıştır ve tamamen doğaldır. Sağlığınız için hiçbir problem teşkil etmez.
  • Estetik açıdan evinizi bütünleyerek tüm mobilyalarınıza uyum sağlayabilecek bir yapıya, dokuya ve renge sahiptir.
  • Dayanıklı ağaçlar ile yapıldığından dolayı uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
  • Evinizi sıcak ve samimi tutarak daha çok sevmenizi sağlayacaktır.
  • Isı ve ses yalıtımı açısından çok önemli bir faktördür ve evinizin ısısını düşürmez.
  • Temizliği için büyük ve farklı işlemlere gerek yoktur nemli bir bez ile silebilirsiniz. Parkeler temizlik sonrasında hasar görmeyecektir.

Başhan Parke kalitesi ile tanışarak evinizin kapılarını doğaya aralayabilirsiniz.

RELATED PROJECTS