Lamine Parke

Lamine Parke İle Eviniz Daha Güzel

Ağacın en doğal ve katkısız halini sizlere sunan lamine parkeBaşhan Parke kalitesi ile evlerinize geliyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen parke türlerinden biri olan lamine parke, iki veya üç katman halinde yapılır. Yapılma esnasında ciddi bir emek gerektiren lamine, ortaya en güzel ve özel şekilde çıkarılır. Boya, cila, eskitme, renk tonu gibi değişiklikler ile evinizin her köşesine uyum sağlayacak olan lamine parke, huzurlu yarınlarınızda sizlere eşlik edecektir. Uzun yıllar boyu tadilat zahmetine girişmenize gerek kalmadan güvenle kullanabileceğiniz tüm parkelerimiz Başhan Parke güvencesiyle yapılmaktadır. Lamine parkeler adını, lamine kelimesinin içeriğinden almıştır. Lamine, yapıştırma anlamını taşır. Bu parke türü birbirine yapışan katmanlardan oluşur.

Parke İle Gelen Doğallık

Kahverenginin tüm tonlarını içerisinde barındıran parkeler, her mobilyaya, eşyaya ve mekana uyum sağlayabilirler. Bulunduğu ortamın havasını tamamen değiştiren bir parkenin dokunuşu ile tarzınızı tamamlayabilir, taşın soğuğundan uzaklaşıp parkenin samimiyeti ile tanışabilirsiniz. Sıcacık evlerinizin zeminini yıllardır güvenle hazırlıyoruz. Ayaklarınız her zamankinden daha sağlam bassın yere çünkü Başhan Parke, daima yanınızda. Güler yüzlü ve uzman ekibimiz ile hayalinizdeki alanları sizler için gerçekleştiriyoruz. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce aile ile büyüyor ve bu gururu beraber yaşıyoruz.

Parkenin Şık Dokunuşu

Evinizin rengine, motifine ve tarzına katkı sağlayan lamine parkeler aynı zamanda sağlığınıza da iyi gelecektir. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan lamine, aynı zamanda doğal olduğu için insan vücudunda bulunan elektriği azaltıyor, stresli ortamları rahatlatıyor. Özellikle çıplak ayaklar ile ahşaba bastığınız zaman vücudunuzdaki negatif enerjinin çoğundan arınabilmeniz mümkün. Tüm gün ev, iş, okul sıkıntıları ile boğuşurken kendinizi rahatlatmaya vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Ama doğanın elbet bir çözümü vardır. Doğayı ayaklarınızın altında hissedin ve olumsuz tüm düşüncelerden arının. Dekorasyonunuz şık, sade ve uyumlu olurken sağlığınızı da ihmal etmeyin. Çünkü siz her şeyden önemlisiniz.

RELATED PROJECTS