AGT Natura Large Derzli 8mm Palermo

Kadıköy’de Parkenin Tek Adresi

Doğallığın, zarafetin ve sadeliğin en güzel hali ahşap ve parkedir. Kadıköy parke dediğinizde aklınıza ilk gelen yerlerin başında olan Başhan Parke ile, ahşabın şıklığına erişebilir ve evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Parke kaplama olan yerleriniz stresinizi alacak, temizlik açısından size kolaylık sağlayacak ve doğadan bir parçayı ayaklarınızın altına serecek. Kahverenginin her tonunu hissetmenizi sağlayacak olan parke seçeneklerimiz ile kendinize ait olan tarzı yakalayacaksınız. Klasik ve sıkıcı bir görüntüden uzaklaşmak için Kadıköy’de parke konusunda yenilikler yaratan Başhan Parke, evinizi eskisinden daha güzel bir hale getirecek. Yeni taşınmış veya evinizi değiştirmek istiyor olabilirsiniz, fırsat bu fırsat evinize yeni bir dokunuş olmasını sağlayın ve Başhan Parke kalitesi ile tanışın.

Sade Ve Şık Olun

Büyüklerimizin de sık sık kullandığı bir cümledir ‘’Al bunu, hiç modası geçmez’’. Parke de işte böyle bir şey. Parkenin evinizde yaratacağı sıcaklığı ve samimiyeti başka bir şeyde bulamazsınız. Bir tutkudur ağacın yuvanızda olması, sadeliğin şık bir görüntüye kavuşması… Her daim salonların, odaların vazgeçilmezi olan parkelerin modası hiçbir zaman geçmez ve uzun yıllar boyu kullanılır. İster masif parke ister laminat parke olsun. Kendinize en uygun olan tarzı seçmeniz yeterli. Doğru tonları yakalarsanız, evinizin dekorasyonuna da katkıda bulunmuş olursunuz. Oturma takımınıza, aynalara, perdelere uygun bir ahşap rengi ile yaşam alanınızdaki bütünlüğü sağlayabilir ve evinizi tamamen yenileyebilirsiniz.

Parke İle Gelen Zarafet

Kahverenginin ve ağacın kaç türü olur diye düşünmeyin. Sizler için oluşturulmuş birçok seçenek var. Bu seçenekleri, trendleri takip ederek değiştirebilir ve evinizi zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Zeminde bulunan parkelerin uzun yıllar boyu sizinle beraber olacağını unutmadan seçiminizi yapın ve zarafete kapılarınızı aralayın. Takımlarınız, masalarınız, halılarınız değişse de her şeye uyan parkeleriniz sıcacık yuvanızda daima kalsın. Sizin ve sevdiklerinizin güzel günler geçirebilmesi için hazırlanmış olan parkelerimiz sizleri bekliyor. Bebeğinizin ilk adımları, mutluluğunuzun ilk kahkahası belki de en güzel günlerinizin tanığı olan parkeleriniz, ayaklarınızı yere daha sağlam basabilmenizi sağlayacak. Başhan Parke ile mutlu yarınlara…

Bir cevap yazın