Eviniz veya iş yeriniz için parke döşetmek istiyorsunuz ama hangi parkeyi seçeceğinizi bilmiyorsunuz. Biz Başhan Parke olarak sizleri ihtiyaçlarınız konusunda en iyi biçimde yönlendirmek için hazır olarak bekliyoruz. Size sadece bir telefon kadar uzağız. Aklınıza takılan her soru için bizi arayabilir ve alanında uzman danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Başhan Parke olarak uzun yıllardır sektörde yerimizi koruyoruz. Artık kemikleşmiş olan bir müşteri kitlesine sahip olsak bile bizim amacımız daha çok mutlu müşteriye ulaşarak onlarında Parke Seçimi ve işçiliği sonrası Başhan Parke kalitesini hissetmelerini istiyoruz.

Parke seçimi için pek çok önemli kriter olduğunu söyleyebiliriz. Bunların arasında yaşadığınız yaşam alanından tutun ev eşyalarınıza kadar pek çok faktör parke seçiminizi etkileyecektir. Pek çok değişik renk ve model olarak karşınıza çıkacak olan Parke bir kere uygulandıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir üründür. Bu yüzden seçim yaparken bizim uzman ekibimize danışarak hareket etmeniz uzun yıllar boyunca konforlu bir biçimde kullanabileceğiniz yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Eğer bizleri ofisimizde ziyaret ederseniz keyifli bir sohbet ve sıcak bir şeyler içerek aklınıza takılan her sorunun cevabını alabilirsiniz. Masif parke Laminat parke, Lamine parke, Marküteri parke modelleri başta olmak üzere her türlü parke ürünü kendiniz dokunarak ve görerek seçebilirsiniz.

Parke seçimi kadar önemli olan bir diğer konu ise parke işçiliğidir. Kaliteli bir işçilik ile döşenen iyi kalite bir parke uzun yıllar boyunca konforla kullanabileceğiniz yaşam alanları sunacaktır. Bizim için parke kalitesi kadar işçilikte büyük öneme sahiptir. Bu yüzden işçilik konusunda uzman ve kaliteli bir ekip ile sizlere hizmet veriyoruz.

Parke seçiminin kulaktan dolma bilgiler ile değil işine hakim ve uzman bir danışman yardımı ile yapmak sizlere uzun yıllar boyunca kullanacağınız konforlu bir zemin kaplaması sunacaktır. Biz sizlerin seçimi konusunda tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor ve sizi kalite ile buluşturuyoruz. Başhan Parke olarak kaliteli ürün, uzman işçilik ve güleryüzlü hizmet garantimiz ile sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın